Press "Enter" to skip to content

Ücretsiz WordPress Portfolyo Teması [Concept]

Portfolyo, bir kişiye ait özel beceriler ile ortaya çıkardığı bir takım projeleri sergilemek amacıyla insanların beğenisine sunulan günümüzün önemli araçlarından birisidir. En basit örneği bir iş görüşmesine davet edildiğinizde size CV’nizin yanında eğer varsa portfolyonuz da istenir. İnsanlar portfolyolarını hazırlar, çıktılarını alır dosyalar ve ilgili kişilere gösterirler. Ama bu portfolyonuzu dilerseniz web sitenizde de sergileyebilirsiniz.

Ben bu yazımda kişisel portfolyonuzu wordpress alt yapılı web sitenizde web dünyası ile hızlı ve kolay bir şekilde buluşturmak için size çok sade ve şık bir tema sunacağım. Temamızın adı “Concept”. Yazıdaki görselden de göreceğiniz üzere çok karmaşık bir yapıdan uzak, sade ve mesajı direkt olarak veren bir tasarıma sahip. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak temayı indirebilir ve hiç vakit kaybetmeden sitenize kurabilirsiniz.

Bu temaya sahip olmak için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Aşağıda temanın kurulumu ve ayarları ile ilgili güzel bir video da paylaşıyorum. Takıldığınız kısımlarda bu videodan destek alabilirsiniz. Umarım hoşunuza gider.

Tema Önizleme

Responsive Tasarım
Tema Ayarları
Gelişmiş Menü Seçenekleri
Duyarlı tasarım
Duyarlı Düzen
Geçerli XHTML + CSS
IE11 + Uyumlu
Sınırsız Alan Kullanımı

WordPress – Geçerli Sürüm
Arama Motoru Optimizeli
Chrome ve Safari Uyumlu
Firefox Uyumlu
Destek ve Güncellemeler
Tema Video Genel Bakış


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan WordPress Türkçe Fotoğrafçı Teması (Ücretsiz) başlıklı konuda yer alan "wordpress, wordpress fotoğrafçı teması ve wordpress tema terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan
Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir