Ücretsiz WordPress Fotoğrafçı Teması

Fotoğrafçılık geçmişten günümüze yıllardır süre gelen çok önemli mesleklerden birtanesidir.Bugün baktığımızda her yerde fotoğraflar, amatör veya profesyonel olsun her anımızda fotoğrafçılık ile ilgili işler mevcut.Gerek insanlar bu işten para kazanıyor, gerekse kimileri bunu hobi olarak görüyorlar.

Çok yaygın olarak kullanılan fotoğrafçılık sektörünün, özellikle bunu meslek babında yapan insanlar için en lazım şeylerden birtanesi kurumsal bir websitesidir.Eğer serbest bir fotoğrafçıda olsanız, normal bir dükkanınız da olsa mutlaka mesleğinize yönelik bir siteniz olmalıdır.

Sitenizde çektiğiniz fotoğraflarınıza, yayın politikanıza, kullandığınız malzemelere, fiyat bilgilerine kadar tüm bilgilerinizi ve hizmetlerinizi müşterilere hızlı yoldan aktarabilirsiniz.Ben size işinizde yardımcı olması açısından bu yazımda ücretsiz wordrpess fotoğrafçılık temasını sunuyorum.

Tema wordpress uyumludur ve sadece fotoğrafçılık la da yetinmeyim çok amaçlıda kullanabileceğiniz kullanışlı bir temadır.Aşağıda paylaştığım linklerden temanın canlı önizlemesini görebilir, ya da sitenizde kullanmak amacıyla temayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Tema kurulumu, editlemesi, ya da türkçeleştirme gibi sorularınız olursa benimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Tema Önizleme | Temayı İndir

Bunları da beğenebilirsin