Kişisel Blog Teması

Ücretsiz Modern Responsive Kişisel Blog Teması

WordPress kullanıcıları için mükemmel bir tema ile karşınızdayım. Pro Blogg kişisel blog teması ile kendi bloğunuzu çok şık ve modern bir hale dönüştürebilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Temanın tasarımı ve özelliklerinden bahsedecek olursam ücretsiz olmasına rağmen özellikleri ve tasarımı gayet tatmin edici derecede. Üst sol kısımda sitenin menü ve üst sağ kısımda sosyal medya ikonları bulunuyor. Bu alanları sitenizin içeriğine göre dilediğiniz gini kişiselleştirebilirsiniz.

Üst sağ kısımda bulunan şık sosyal medya ikonları sayesinde insanların sosyal medya hesaplarınıza kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kişisel Blog Teması
Ücretsiz Kişisel Blog Teması

Header kısmında bulunan logonun tipografiksel yapısı siteye en hava katan kısım diyebilirim. Bu logoyu buna benzer bir tipografiksel tasarım ile kendi bloğunuza göre kişiselleştirebilirseniz muhteşem bir iş ortaya çıkarabilirsiniz.

logo

Logonun hemen altında yer alan yazılarınıza ait sliderın genişliği %100 kullanılmış. Çoğu ücretli temada bile bulamayacağınız bu tasarım sitenize çok şık bir hava katıyor. Temayı kullanmadığım için sliderın kategori bazlı kişiselleştirilebildiğinden emin değilim fakat büyük ihtimalle bu kısımda istediğimiz kategoriye ait yazıları getirebiliyoruzdur.

Konuyu daha fazla uzatmadan aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu harika ve tüm cihazları ile uyumlu responsive kişisel blog temasını canlı önizleyebilir veya sitenizde kullanmak üzere bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Canlı Önizleme / Temayı İndir

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir