Samsung Galaxy Note 5 Kırılma Testi

Samsung‘un Note serilerinin sonuncusu olan Note 5 modeli piyasaya Note modellerine göre damga vurmuş durumda. Phablet ismini verdiği cihaz hem bir tableti hem de akıllı telefonu andıran yapısıyla inceleyenleri büyülüyor.

Sağ kısmında yer alan ve S6 serisinden gelen kavisli ekran yapısı Note 5 modelinde de devam ediyor. Bu sayede telefonun ana ekranını kullanıp aynı anda sağ kısımdaki kavisli ayrı ekran ile diğer işlemleriniz arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Samsung-Galaxy-Note-5

Cihazın teknik  özelliklerini ne kadar saysak bitmez. Ama biz bir de cihazın bu kadar teknik olmasının yanı sıra dayanıklılık ve kırılma anlarında ne gibi sonuçlar vereceğini gösteren bir video ile sizi baş başa bırakıyorum.

Yukarıdaki videodan Samsung Note 5 kırılma testine nasıl karşılık vermiş izleyebilirsiniz. Dilerseniz izlenimlerinizi bu yazı altına yorum yaparakta paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir