iPhone için iOS 9 HD Kalitede Duvar Kağıtları

Apple firması duyurduğu son iki cihaz iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile birlikte iOS 9’u da yanlarında bonus olarak teknoloji meraklılarına sunuyor. Bu yazımda sizlere iOS 9 işletim sistemine en uygun HD kalitede duvar kağıtları paylaşacağım.

Ama sizin çok hoşunuza gittiyse dilerseniz iOS dışında farklı mobil işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza da bu güzel resimleri yükleyebilir, arkaplanınızda veya kilit ekranınızda kullanabilirsiniz.

Bu arada iOS 9 işletim sistemini incelerken varsayılan resimlerin içinde bu paylaştığım görüntülere denk gelirseniz şimdiden şaşırmayın derim.

HD kalitede resimleri akıllı telefonlarınızda kullanabilmeniz için önce görselleri bilgisayarınıza kaydetmeniz ve daha sonra kablolu veya kablosuz yöntemle telefonlarınıza yükleyip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

grey İOS 9 Duvar Kağıtları İndir

grey İOS 9 Duvar Kağıtları İndir

grey İOS 9 Duvar Kağıtları İndir

grey İOS 9 Duvar Kağıtları İndir

grey İOS 9 Duvar Kağıtları İndir


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan HD Kalitede Vahşi Hayvanlar: Aslan, Kaplan, Kedi Resimleri başlıklı konuda yer alan "aslan resimleri, büyük kedi resimleri ve galeri terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.