Press "Enter" to skip to content

Apple’ın ikonu “iPhone” fotoğrafları

Bildiğiniz üzere günlerdir iPhone 7 cihazı hakkında bir çok dedikodu sosyal medyada çalkalanıyor. iPhone 7 fotoğrafları sızdırıldı gibisinden haberberle karşılaşıyoruz. Bu haberlerin bir çoğu yanlış. Çünkü Apple gibi dünyanın en büyük markalarından birtanesi asla ve asla böyle bir hataya düşmeyecektir.

Apple iPhone 7 cihazını 7 Eylül 2016(Bugün) öğle saatlerinde resmen tanıtacak. Tanıtım lansmanından sonra artık cihaz hakkında çok net bilgi sahibi olacağız. Lansman yapılmadan sosyal medyada çıkan fotoğraflar sadece konsept çalışmalardan ibarettir. Bunlara çok fazla itibar etmeyin.

Bugün sosyal medyada rast geldiğim iPhone 7 fotoğrafın bir tanesi de bu cihaz. Tasarımsal anlamda ne kadar kaliteli ve zarif dursa da daha önceki iPhone serilerinin devamı gibi durmuyor. Ama Apple böyle bir tasarımla da karşımıza çıkarsa şaşırmayız değil mi? 🙂

iPhone-7-concept-6


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan "Volkswagen CC" ile ilgili birbirinden güzel fotoğraflar başlıklı konuda yer alan "2017 model volkswagen cc fotoğrafları, 2017 volkswagen cc ve volkswagen cc terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan
Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir