iPhone 6S fotoğrafları ve videosu sızdırıldı.

Apple tutkunlarının aylardır beklediği serinin son şaheseri olması beklenen iPhone 6S serisinin önümüzdeki aylarda piyasaya resmen çıkacağını artık neredeyse bilmeyenimiz kalmadı. Herkes yeni tasarımda Apple’ın ne gibi radikal kararlar alacağını hesap ederken macrumors.com adlı internet sitesi Apple’ın son eseri 6S ile ilgili bomba etkisi yaratacak haber yayınladı.

iphone-6s

Haber içeriğinde 6S’in tasarımı ile ilgili bir kaç ipucu yer alıyor. Her ne kadar fotoğrafların gerçeklik yüzdesi tam netlik kazanmasada eski sürümlerde de bu tarz haberler çıktığı zaman cihazların tasarımlarının bu haberlerde çıkan cihazlara yakın olduğuna hep şahit olduk.

Bu sefer bu oranı ne denli yakalarız bilmiyorum ama Apple 6S serisinde daha metalik bir tasarıma gidebilir. Bunun tam cevabını ileriki günlerde hep birlikte göreceğiz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Google Play "En İyi Android Oyunlar" Serisi başlıklı konuda yer alan "android oyunlar, en çok indirilen android oyunlar ve google play terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.