Instagram Hesabınızdaki Fotoğrafları Yedekleyin

Dünyanın en sık kullanılan fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram hesabınız ile günde belki onlarca güzel kare yakalıyorsunuz ve bunu bir güzel filtreleme ve güzel efektler süzgecinden geçirdikten sonra kişisel instagram hesabınızdak takipçileriniz ile paylaşıyorsunuz. Bu kadar güzel paylaşımlarınızın sadece sanal ortamda durmasını eminim istemezsiniz. Oldu ki telefonunuzda ki bütün fotoğraflarınız yanlışlıkla atılmış bir format ile uçuverdi. O zaman geriye sadece instagram hesabınızda bulunan o güzel fotoğraflarınıza erişmek lazım.

https://copygr.am/ adresi ile instagram hesabınızdaki fotoğraflarını bilgisayarınıza ya da telefonunuza yedekleyebilirsiniz. Sistem tek tek fotoğraflarınızı tarıyor ve tek bir .zip formatında indirmenizi sağlıyor. Bu sayede tüm resimlerinizi kolayca arşivlemiş oluyorsunuz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir