Instagram Hesabınızdaki Fotoğrafları Yedekleyin

Dünyanın en sık kullanılan fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram hesabınız ile günde belki onlarca güzel kare yakalıyorsunuz ve bunu bir güzel filtreleme ve güzel efektler süzgecinden geçirdikten sonra kişisel instagram hesabınızdak takipçileriniz ile paylaşıyorsunuz. Bu kadar güzel paylaşımlarınızın sadece sanal ortamda durmasını eminim istemezsiniz. Oldu ki telefonunuzda ki bütün fotoğraflarınız yanlışlıkla atılmış bir format ile uçuverdi. O zaman geriye sadece instagram hesabınızda bulunan o güzel fotoğraflarınıza erişmek lazım.

https://copygr.am/ adresi ile instagram hesabınızdaki fotoğraflarını bilgisayarınıza ya da telefonunuza yedekleyebilirsiniz. Sistem tek tek fotoğraflarınızı tarıyor ve tek bir .zip formatında indirmenizi sağlıyor. Bu sayede tüm resimlerinizi kolayca arşivlemiş oluyorsunuz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan iPhone'lar için en iyi suya dayanıklı kılıflar başlıklı konuda yer alan "en iyi iphone kılıfları, en ucuz su geçirmez iphone kılıf ve su geçirmez iphone kılıflar terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.