Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

Aksiyon, yarış, hız, araba konuları ile ilgili film deyince kuşkusuz aklımıza gelen ilk film efsane seri Hızlı ve Öfkeli oluyor. Neden bunu söylüyorum çünkü ilk çıktığı yıldan bu yana aralıklı olarak serilerine devam eden film muhteşem kadrosu ve birbirinden ilginç öyküleri ile izleyicileri kendisine hayran bırakmayı başardı.

Bu öykülerin arasında dünyaca ünlü aktrist Jason Statham’ın filmin kadrosuna girmesi, ve filmin ilk çıktığından bu yana en sevilen oyuncularının başında gelen ünlü oyuncu Paul Walker’ın ölümü oldu.

Film yapımcısı F. Gary Gray bu seride de muhteşem aksiyon dolu sahneler ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. 14 Nisan 2017’de tüm dünyada aynı anda vizyona girecek olan filmin gene gişe rekoları kırması bekleniyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminin resmi fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir