Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

Hızlı Ve Öfkeli 8 Fragmanı

Aksiyon, yarış, hız, araba konuları ile ilgili film deyince kuşkusuz aklımıza gelen ilk film efsane seri Hızlı ve Öfkeli oluyor.

Aksiyon, yarış, hız, araba konuları ile ilgili film deyince kuşkusuz aklımıza gelen ilk film efsane seri Hızlı ve Öfkeli oluyor. Neden bunu söylüyorum çünkü ilk çıktığı yıldan bu yana aralıklı olarak serilerine devam eden film muhteşem kadrosu ve birbirinden ilginç öyküleri ile izleyicileri kendisine hayran bırakmayı başardı.

Bu öykülerin arasında dünyaca ünlü aktrist Jason Statham’ın filmin kadrosuna girmesi, ve filmin ilk çıktığından bu yana en sevilen oyuncularının başında gelen ünlü oyuncu Paul Walker’ın ölümü oldu.

Film yapımcısı F. Gary Gray bu seride de muhteşem aksiyon dolu sahneler ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. 14 Nisan 2017’de tüm dünyada aynı anda vizyona girecek olan filmin gene gişe rekoları kırması bekleniyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminin resmi fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Warcraft Filmi Fragmanı İzle başlıklı konuda yer alan "manset, video ve warcraft terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin