Press "Enter" to skip to content

En Komik Cem Gelinoğlu Vine’ları

Vine uygulaması patladıktan bu yana artık herkes komik vine’lar çekerek kendini duyurmaya çalışıyor. Ama aralarında bu işi müthiş yapan öyle insanlar varki zaten onlarda şu an piyasada fenomen olup çıktılar. Onlardan birtanesi ise Cem Gelinoğlu. 

Çektiği samimi ve birbirinden komik videolar ile izleyenleri gülmekten ağlatacak kadar noktaya getiren Cem Gelinoğlu’nun birbirinden komik vine videolarının yer aldığı bazı sahneleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Adam işi o kadar ilerletti ki Ali Kundilli adında sinema filmi bile çekti. Filmi bugün izleme şansım oldu, genel olarak beğendim.Şu an vizyonda olan filmde internette fenomen olmuş en komik sahnelerden bazı kısımlar bile yer alıyor. Örneğin düğünde oynayan pembe gömlekli adam videosundan bir sahne salonda izleyenleri gülme krinize soktu.

İşini samimi ve severek yapan herkes bu işin kaymağını yiyor diyebilirim. Ama tabiki yapmak için yapmak yetmiyor. Gerçekten bu iş için doğuştan da olsa yetenek şart! :)


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Git Başımdan Filmi Fragmanı, Oyuncuları ve Yorumları başlıklı konuda yer alan "Film Oyuncuları, git başımdan film fragmanı ve git başımdan fragman izle terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Barış Doğan
Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir