Dünyanın en güzel 20 manzarasını gördünüz mü?

Dünyanın dört bir köşesinden, farklı kıtalardan muhteşem yerleri bir arada barındıran tam 20 adet manzara görüntülerini sizler için derledim. İnanın bana bu fotoğrafları incelerken içiniz rahatlıyacak. Yahu bu yaşıma geldim de bulunduğum yerde şu manzaranın çeyreği kadar bir şey göremedim diyeceksiniz.

Aslında gidip göremediğimiz o kadar çok güzel yerler var ki. Hepimiz hayatın akışının yoğunluğuna kapılıp böyle huzurlu ortamlara bir türlü atamayız kendimizi. Ondan sonrada internette bu tarz görüntülere rastladığımızda çok şaşırır ve ilgi duyarız. Aslında bizimde gidip görebileceğimiz bu ve bundan başka o kadar doğa harikası yerler var ki.

Tüm dünyayı gezemiyor veya göremiyor olsakta en azından ülkemizde yer alan doğa harikası yerleri gidip canlı canlı görmek eminim çok iyi olacaktır.

Konuyu fazla uzatmadan tüm dünyadan seçilmiş o harika manzara resimlerini incelemeye ne dersiniz?

1) Aspen Colorado

2) Canada

3) Çin

4) Colorado

5) İtalya

6) Etiyopya

7) Hawaii

8) İskoçya

9) İzlanda

10) Japonya

11) Utah Kanyonu

12) Kuzey Baykal Gölü Rusya

13) Kuzey İrlanda

14) Kuzey Oregon

15) Masai Mara Kenya

16) Morondova Madagaskar

17) Namibya

18) Montana Ulusal Parkı

19) Porto Rico

20) Slovenya

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir