Cristiano Ronaldo’nun kariyeri film oldu. Fragmanı izle

Portekiz‘in belkide gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olan dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo‘nun kariyeri film oldu. Çocukluğundan şimdiki zamana dek geçen zamanda futbolunun nasıl gelişme kaydettiği, futbol dışındaki özel hayatı ve kariyerinde attığı birbirinden jeneriklik akıl dolu golleri şimdilik 2 dakikalık fragman ile izleyebilirsiniz.

Tüm dünyada aynı anda sinemada hayranları ile buluşması beklenen filmin 9 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor. YouTube’da bugün yayınlanmasına rağmen daha şimdiden 40.000 kişi tarafından izlenen fragmanı kısa sürede milyonlarca kişinin izleyeceğini tahmin ediyorum.

Çünkü Cristiano Ronaldo’nun resmi Facebook takipçi sayısı Türkiye’nin nüfusundan 30 milyon daha fazla. Sadece Facebook’ta tam 107 milyon hayranı bulunan dünya yıldızının kariyer filmini artık kaç kişi izler düşünün.

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir