Cristiano Ronaldo’nun kariyeri film oldu. Fragmanı izle

Portekiz‘in belkide gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olan dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo‘nun kariyeri film oldu. Çocukluğundan şimdiki zamana dek geçen zamanda futbolunun nasıl gelişme kaydettiği, futbol dışındaki özel hayatı ve kariyerinde attığı birbirinden jeneriklik akıl dolu golleri şimdilik 2 dakikalık fragman ile izleyebilirsiniz.

Tüm dünyada aynı anda sinemada hayranları ile buluşması beklenen filmin 9 Kasım’da vizyona girmesi bekleniyor. YouTube’da bugün yayınlanmasına rağmen daha şimdiden 40.000 kişi tarafından izlenen fragmanı kısa sürede milyonlarca kişinin izleyeceğini tahmin ediyorum.

Çünkü Cristiano Ronaldo’nun resmi Facebook takipçi sayısı Türkiye’nin nüfusundan 30 milyon daha fazla. Sadece Facebook’ta tam 107 milyon hayranı bulunan dünya yıldızının kariyer filmini artık kaç kişi izler düşünün.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan İngilizce Öğrenmek için Deyimleri Öğrenin başlıklı konuda yer alan "ingilizce öğren, konuşarak ingilizce öğren ve konuşarak öğren terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.