Oduman Yeni Nesil Nargileler

Oduman Yeni Nesil Nargileler

Dünyada ve ülkemizde hızla popülerleşen nargileler günümüzde modern nargile modelleriyle yeni bir boyut kazandı. Özellikle nargile severlerin büyük beğenisini kazanan modern nargilelerin birçok modeli bulunmaktadır. Geleneksel nargile takımları boyut olarak büyük ve daha çok sabit kullanımlar için geliştirilmişlerdi. Günümüzde ise çantalı nargile modelleri ile hem şık ve modern hem de kolay taşınabilir ürünler ortaya çıkmıştır. Travel nargileler olarak da adlandırılan taşınabilir çantalı nargile modellerini küçük ve korunaklı çantaları sayesinde tüm seyahatlerinizde yanınızda taşımanız mümkün. Tüm parçaları kolayça çıkarılıp tekrar takılabilir ve tüm parçaları çantasına kolaylıkla sığabilmektedir. Led ışıklarla dekore edilen modern nargile takımları oldukça şık ve ilgi çekici bir görüntüye sahipler.

Kalabalık ortamları renklendiren ve keyfinize keyif katan Oduman nargileler sohbet ortamlarının vazgeçilmezidir. Küçük boyutlarına rağmen performanslı bir içim sunan ürünlerimiz çift çıkışlı olmaları nedeniyle birden fazla marpuç takılarak kullanılabilir. Yoğun dumanı ve rahat içimi sayesinde oldukça keyifli bir içim sunar. Özellikle loş ışıklı ortamlarda led aydınlatması ile de ortamdaki tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ürün Kalitesi

Geçmişte standart cam ve döküm işlemeli malzemeden üretilen nargileler şimdilerde 1. sınıf el yapımı kalın soda camı ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Gıda sektöründe kullanılan silikon malzemeden üretilen marpuçları kokusuz ve uzun ömürlüdür.

Ürün çantaları ise darbe emici özellikleri sayesinde nargilenizin doğrudan darbe almasını önler.

Oduman Kimdir?

39 yıl önce İstanbulda kurulan Uğur Makine İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında Oduman markasını kurdu. Kısa sürede nargile tutkunlarının vazgeçilmez markası haline geldi. Oduman olarak biz benzersiz ve yenilikçi ürün tasarımlarımızla sektörde farklılığın öncüsü olduk. Nargile ve nargile malzemeleri tasarım ve üretim alanında büyük bir yol katettik. Türkiye’de ve Avrupa’da en çok tercih edilen nargile modelleri arasında yer alan Oduman, Türkiye’de üretilerek Avrupa’nın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

Oduman olarak temel ilkelerimiz;

– İyi Tasarım

– Kaliteli Ürün

– Yenilikçi Modeller

– Taşınabilirlik

– Keyifli ve Kolay İçimli Ürünler

Yukarıda saydığımız 5 temel ilkeden ödün vermeden ürünlerimizi üretmekte ve pazarlamaktayız.

Nasıl Satın Alırım?

Tüm nargile takımları, nargile fiyatları ve nargile malzemeleri için www.odumantr.com adresini ziyaret edebilir ve ürün siparişlerinizi web sitemiz aracılığıyla oluşturabiliriniz.

 

Barış Doğan

2012 yılından bu yana barisdogan.com.tr'de yazar. Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri / Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. MediaMarkt Türkiye E-Ticaret departmanında "Kullanıcı Arayüzü Kıdemli Uzmanı" olarak çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.