En iyi Selçuk Erdem karikatürleri

Türk karikatür ustası Selçuk Erdem‘in karikatürlerinin hepsi ayrı bir mizahi ve hepsi ayrı bir düşündürücüdür. Bu yazımda size Selçuk Erdem’in en çok sevilen karikatürlerini bir arada sunuyorum. Dilerseniz daha detaylı karikatürleri kendi sitesi olan selcukerdem.com‘da da bulabilirsiniz. Benim en çok hoşuma gidenleri aralarından seçtim. Bunun gibi usta elleriyle altına imzasını atmış daha bir çok eseri mevcut.

Şu an Penguen dergisinde mizahi paylaşımlarına devam eden Selçuk Erdem karikatürlerini en az haftada bir defada olsa dergiden takip etmenizi öneriyorum. Gerçekten yoğun iş stresine birebir geliyor. Özellikle işe gidip gelirken metro metrobüs gibi toplu taşıma aracı kullanıyorsanız yolda daha hızlı vakit geçmesi açısından(psikolojik) elinizde mutlaka bir penguen dergisi olsun derim. Benden size tavsiye 🙂

Sizinde en beğendiğiniz favorim dediğiniz karikatürleriniz varsa bu yazı altında yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Bu yazımı sonlandırıyorum fakat isterseniz bir önceki yazım olan Adobe Photoshop programına yeni font yükleme başlıklı konuda yer alan "adobe photoshop, photoshop ve photoshop a font tanımlama terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Buradan Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.